Plísně na stěnách v koupelně, to je nekonečný příběh. Odstraňování plísní Praha. Nátěry proti plísním

1769
Jak odstranit plíseň na stěnách v bytě navždy

 

Máte doma plíseň? Jak se jí zbavit?Umíte si představit stoprocentně suchou koupelnu, ve které by nikdy nebyla zvýšená vlhkost? To je asi úplná utopie. Samozřejmě, že je možné v koupelně udržet optimální stupeň vlhkosti. Ale určitě někdy přijdou okamžiky, kdy se vlhkost zvýší, pronikne do zdí, ty začnou vlhnout a ideální prostředí pro plísně je na světě.

Naše koupelna je toho zářným příkladem. Vlhkost jsme se neustále snažili snižovat všemi možnými způsoby. Nechávali jsme dveře otevřené, aby vzduch v koupelně nestál. Malé okénko v koupelně jsme otevírali po každém sprchování i koupání. Aby se všechna ta oblaka páry co nejrychleji odvětrala pryč. Větší část zimy se nám obvykle dařilo se tímto způsobem plísním vyhýbat, ale potom se vždycky najednou v nestřeženém okamžiku přece jenom nějak na stěně objevily a do jara jsme se jich nezbavili.

Tak…

Jak odstranit plísně a zabránit v jejich tvorbě?Tak to bylo každý rok, dokud naše trpělivost nevyprchala. Manžel už toho měl dost, řekl, že přece není možné, abychom se neustále takhle hnali za každým obláčkem páry a ta potvora plíseň se i přes to zase objevila a my stále nevěděli Čím odstranit plíseň. Pozval si k nám firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., aby nám technici servisu pomohli přijít na to, v čem je chyba, co jsme zanedbali, co můžeme zlepšit. A hlavně, jak se té vlhké obludy zbavit nadobro.

Z části nás potěšilo, že jsme se dozvěděli, že veškerou možnou prevenci už provádíme a vedeme si dobře, na druhou stranu to ale vylučovalo možnost, že bychom situaci mohli ještě nějak ovlivnit vlastními silami. Problém byl prostě v tom, že se občas prostě nedaří i přes všechnu naši snahu vyvětrat vlhkost, kterou mezitím nasaje stěna. Proto nám A SERVIS ošetřil stěnu LSG nátěrem.

Nátěr je skvělým pomocníkem. Nedovoluje stěně pohlcovat vlhkost, čímž jsme se konečně plísní zbavili, za celou zimu se už neobjevily.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *