Čistota a lesk oken pro mě nejsou to nejdůležitější, ale jsou vřele vítané!

504
Mytí oken Brno

Centrálu naší společnosti jsme si zřídili v podkroví rodinného domu starších manželů. Jsou to tři místnůstky, které jsme si vybavili a využíváme je jako kanceláře. Manželé, kteří nám prostory pronajímají, jsou rádi, že se místnosti konečně využívají. Staráme se sami o jejich úklid, takže jim ubyla i takhle otravná starost. Uklízet místnosti, které se nepoužívají, musí být dost frustrující. Mě by se do toho určitě nechtělo.

mytí okenLeštění okenJak vyleštit okna

Uklízečka na střeše? To ne!

Nemám rád uklízení. I to byl důvod, proč jsme zaměstnali uklízečku. Aby se nám o kanceláře starala. My tak máme alespoň více prostoru pro to, abychom se věnovali rozvoji naší firmy. Jenomže byla ještě jedna věc, která se rozvoji firmy netýkala, ale kterou jsme museli nezbytně vyřešit. Bylo to mytí střešních oken. Nedala se vyklopit do takové pozice, aby je byl kdokoli schopný umýt zevnitř místnosti. A po naší uklízečce jsme nemohli chtít, aby lozila po střeše.

Mytí oken ve výškáchVýškové práceImpregnace oken

Okna jsme nějakou dobu zanedbávali, ale potom jsme přišli na to, jak problém vyřešit. Nezbývalo nic jiného než se obrátit na úklidovou firmu provádějící výškové práce. Známí nám doporučili A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Brno. Firmu jsme si trošku proklepli přes internet. Jelikož se nám líbila, domluvili jsme se s ní na pravidelných úklidových pracích. Věřili jsme, že její zaměstnanci budou pracovat dobře, takže jsme neměli v plánu je kontrolovat, ale shodou okolností jsme byli přítomní v době, kdy u nás poprvé zajišťovali mytí oken, a tak jsme se podívali, jak jim to jde.

Byli výborní. Takhle precizně jsem snad ještě neviděl nikoho pracovat. A k tomu dělat všechno v takové výšce! Nejsem zrovna člověk, který si všimne, když je někde uklizeno, nekoukám na to, ale tady jsem si čistoty a úžasného lesku oken prostě nemohl nevšimnout. Za naši firmu tedy jedině Mytí oken Brno! Nejspíše využijeme i jejich další služby, které nabízí.

Mytí oken na plošinějak vyleštit oknasvětlo v domě

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *