Sprejeři zdevastovali i váš dům? Poraďte se s profesionály z firmy „Anti graffiti Praha“

172
Odstraňování graffiti Praha

 

recenze odstranění graffitiPo rozvodu rodičů bydlíme s mámou samy v rodinném domku na okraji města. Protože už nějakou dobu patřím taky mezi pracující, tak nemáme nejmenší problém dům takhle ve dvou utáhnout. Každá si bydlíme ve svém patře, ale o dům a zahradu celkově se staráme s mamkou společně. Je příjemné mít svoje vlastní patro a své soukromí a přitom vědět, že mě od milé společnosti dělí jenom chodba. Případně, když je nějaký problém, tak si s mamkou vždycky poradíme a vzájemně pomůžeme. – Odstraňování graffiti Prahacena odstranění graffiti

 

 

Právě nedávno jsme měly jeden problém a já jsem byla ráda, že na něj nejsem sama. Zadní stěnu domu nám posprejoval nějaký vagabund. Ten jeho výtvor hrál všemi barvami a vypadalo to děsně. Nechápala jsem, co toho dotyčného mohlo vést k vytvoření něčeho takového. Asi jen prostá zlomyslnost, jinak mě nic nenapadá, protože jsem přesvědčena o tom, že tady to nemohly určitě být žádné umělecké ambice.

 

Ačkoli…

Ačkoli se snažíme být s mámou samostatné, v tuhle chvíli mě prostě nenapadlo nic lepšího než zavolat tátovi. S mámou relativně vycházejí, takže nehrozilo, že by kvůli tomu došlo k hádce. Táta žije se svou novou manželkou taky v domě a graffiti na domě už jednou musel řešit, takže jsem věděla, že od něho dostaneme radu, která nám pomůže.

 

 

čím odstranit graffitijak odstranit graffitiTáta říkal, že nejprve vyzkoušel pár nesmyslů, nechal se zlákat nízkými cenami, ale v konečném výsledku to dopadlo tak, že zaplatil mnohem víc, než kdyby hned na začátku oslovil ty nejpovolanější, které i nám doporučil – Odstraňování graffiti Praha. Firma se našeho problému ujala ihned s maximálně profesionálním přístupem. Odstranila graffiti ze zadní stěny domu a informovala nás, že s antigraffitovým nátěrem je možné si pro případný další útok sprejerů všechno zjednodušit. Táta říkal, že i jemu se to vyplatilo. Takže jsme teď chráněny pro všechny případy.  A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

 

 

 

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *