Rybízový koktejl je sice pochoutka, ale váš koberec ho určitě neocení

169
Koberce, čištění Praha 1

 

jak vyčistit koberecRybízový koktejl vylitý na koberci je vždycky malér. Proč? Běžnými čisticími prostředky jej z koberce zkrátka nedostane. Vždycky tam zůstane minimálně jemná fialová stopa. Běžné postupy domácího čištění koberců si s takovou skvrnou nedokáže poradit. A ani suchá metoda čištění koberců. Ta je sice vhodná pro koberce z velmi jemného materiálu, jenže její nevýhodou je to, že když je tak šetrná, tak si s opravdu zašlými a velkými skvrnami neporadí. A s rybízovým koktejlem už vůbec ne. A extrakční metoda také není vhodná. Protože ta po čištění zase na koberci zanechává fleky. Takže to také není nejlepším řešením, spíše jen výměna starých problémů za nové.Nejlepší alternativou pro vyčištění vašeho koberce pro takto odolné skvrny je strojová metoda čištění.

 

strojové čištění kobercůKterou v Koberce, čištění Praha 1 nabízíme. Díky progresivnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením. A ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čistící prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i zaschlou horkou čokoládu (samozřejmě pokud není na koberci několik let). Takovou zakázku jsme vyřizovali v jedné domácnosti, kde měli politý koberec od tohoto koktejlu, který omylem vylila tříletá holčička.

 

Na jejím…

 

čištění čalouněnírecenze čištění kobercůNa jejím tatínkovi bylo vidět, že on o koberce v domácnosti příliš nestál. Ale už je jednou měli, takže je s manželkou chtěli udržovat čisté. Je pravda, že s koberci je více práce než s podlahami.  Ale jejich nespornou výhodou je, že nemusíte nosit papuče a nikdy vám není zima od noh. Ale pravda, že je na něm vidět mnohem více špíny než na podlahách (ale i tak to neznamená, že není třeba o podlahy nijak pečovat). A že rybízový koktejl na koberci je nepříjemnost. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s ním dokázali bez problému poradit.

 

 

Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i rybízový koktejl v koberci, protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Kdyby tam byla zaschlá několik měsíců, určitě by to bylo horší. Ale takto to pro náš kotoučový stroj nebyl žádný problém. Tato metoda čištění koberců je skutečně účinná. Proto jsou naše služby vyhledávány nejen u nás, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *