Boj se sprejery nevzdávejte, „Anti graffiti Praha“ vám pomůže vyhrát

150
odstraňování graffiti Praha

Přivítali mě celí skleslí…

antigraffiti ochrana ceníkJezdím na návštěvu za rodiči jednou nebo dvakrát do měsíce, podle toho, jak to vyjde. Když jsem za nimi jel posledně, překvapil mě vzhled jejich domu. Byl celý posprejovaný až hrůza, vypadalo to šíleně a strašně. Nevěděl jsem, jestli se naši zbláznili, nebo co se stalo. Přivítali mě celí skleslí, takže mi došlo, že to asi nebylo na jejich přání. Nechápal jsem to. Žili tam už asi takových třicet let, nikdy se nic podobného nestalo a teď jim najednou začne někdo dělat naschvály? Myslíte si, že už své okolí znáte a nic vás nemůže překvapit, a potom se dočkáte něčeho takového. Odstraňování graffiti Praha.

Nevím, co rodiče zklamalo víc. Jestli to, jak se k jejich domu zachoval někdo z jejich sousedství, nebo to, jak teď dům vypadal. Ptal jsem se jich, proč mi už dávno nezavolali a neřekli mi to. Odpověděli mi, že mě s tím nechtěli otravovat, když už se s tím stejně nedá nic dělat. Řekl jsem jim, že to bych se na to teda podíval. Jestli se s tím nedá nic dělat. A začal jsem vyhledávat firmy, které se tím zabývají. Rodiče byli dost skeptičtí, nevěřili, že by se dalo vymyslet něco, co by jim pomohlo i v budoucnu. servis odstraňování graffiti

Odstraňování graffiti Praha…

účinná prevence proti graffitiPodařilo se mi domluvit s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha, že se o všechno postará hned následující víkend, kdy jsem mohl být také přítomný. Graffiti se firmě podařilo docela dobře odstranit. Zásadní ale bylo nanášení antigraffitového nátěru, který měl plnit preventivní funkci. Nevěřící rodiče se podařilo přesvědčit za pár měsíců, kdy se situace s graffiti opakovala. Tentokrát ale jen cinkli A SERVISU a během pár dní bylo zase všechno jako předtím. Graffiti odstraněno, omítka nepoškozena, vrstva ochranného nátěru posílena. Rodiče byli velice příjemně překvapeni a poděkovali mi, že jsem jim to tak pěkně vymyslel.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *