Díky kotoučovému stroji od „Čištění koberců Ostrava“ udělá ze starého koberce nový

211
Koberce, čištění Ostrava

Koberce, čištění a dezinfekce

V naší firmě se zabýváme čistěním koberců už více než dvacet let. Za tu dobu jsme si vydobyli solidní místo na trhu a můžeme říct, že patříme mezi špičku v našem oboru, nejen v tuzemsku, ale také na zahraničních trzích. Například na Slovensku, v Německu nebo v Rakousku.

Zkušenosti a tvrdá práce přináší ovoce a proto máme na svou práci ve skrze kladné ohlasy a spoustu spokojených zákazníků. Ti předávají své zkušenosti mezi známé a to je pro nás ta nejlepší reklama. Díky zkušenostem ze zahraničí, které zúročujeme i doma, naše služby dosahují špičkové kvality. Používáme jen ty jen ty nejmodernější technologie a nejnovější postupy. Proto Vám můžeme vždy nabídnout pouze profesionální a prvotřídní servis.

jak hloubkově odstranit fleky z koberce

Kromě čištění koberců…

Kromě čištění koberců nabízí naše firma také celou řadu dalších služeb. Jako je například mytí oken, čištění podlah, mytí výloh, odstraňování graffiti nebo likvidace plísní. Skupinka studentů si nás najala ale právě na vyčištění koberce. Do bytu se právě přestěhovali z koleje a celý ho vyčistili a umyli vlastnoručně, až na koberce. Ty jsou přidělané na pevno a nesly docela známky používání po předchozích nájemcích. Věříme, že takový pocit nebyl úplně příjemný a tak se rozhodli, že s tím je potřeba něco dělat a koberec důkladně vyčistit. Koberce, čištění Ostrava.

Technologie, kterou čistíme…

Technologie, kterou čistíme koberce spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává jednu z nejlepších značek kosmetiky do koberce tak dlouho, dokud neodstraní všechny zašlapané nečistoty a skvrny na koberci.

Která firma vyčistí koberce v našem městě

Jako příjemný bonus je to, že koberec zbaví i bakterií, roztočů a vůbec všechno, co se za mnoho let v koberci usadilo. Tato metoda je skutečně účinná, z několika důvodů. Jedním z nich je, že se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Tím jej dokonale vyčistí a navíc i dezinfikuje, přičemž zanechává hebkou původní strukturu koberce. Zklikviduje tedy jak nečistoty, tak bakterie.

Druhým důvodem vysoké účinnosti…

Nejlepší firma na čištění koberců a čalounění je A Servis Lipka, s.r.o.Druhým důvodem vysoké účinnosti naší metody je použití vysokotlakého třímotorového vysavače, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Tato závěrečná operace tak zajistí, že je koberec po skončení celé procedury dokonale suchý.

To je další z výrazných rozdílů naší metody čištění a metody mokrého čištění. Při použití mokrého čištění koberec dokonale vyschne až za několik hodin.Po našem zásahu mohli být studenti úplně v klidu a nemuseli se bát, že by koberec mohl být nějak zdravotně závadný. Nezbývá jim tedy nic jiného, než vybalit všechny knížky a věci do školy a počkat na začátek semestru v novém party bytě.

Doufáme, že se jim tam bude líbit a užijí si tohle krásné období života.

 

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *