Pokud máte fobii z výšek, přenechte raději mytí oken profesionálům z „Výškových prací Brno“

207
mytí oken není pro tuto firmu žádný problém

Jsme úklidová firma s více než dvacetiletou praxí v oboru, proto si už s tak četnými zkušenostmi můžeme o sobě dovolit tvrdit. Že dokážeme svým zákazníkům poskytnout perfektní, naprosto dokonalý a do detailu vyšperkovaný výsledek. Jednou z mnoha oblastí, kterou se zabýváme, je péče o okna. Konkrétně se jedná o služby – mytí oken, čištění oken a leštění oken. Často se i ve 21. století setkáváme s názorem, že pozvat si na výpomoc profesionální úklidovou firmu je snobství. S tím ale zásadně nesouhlasíme, protože jednak se doba opravdu výrazně posunula, a důležitým bodem je emancipace. Takže ženy pracují a neplní už většinou funkci hospodyňky, která by jako náplň práce celý den uklízela byt.

Na uklízení zbývá každé domácnosti minimum času, a ještě raději by ty domácnosti i to minimum věnovaly raději odpočinku nebo rodině. A druhým důvodem, proč tyto služby nepovažujeme za snobství, je cena. Za kterou si může téměř kdokoliv s pravidelným příjmem dovolit občas si úklidovou firmu pozvat. Odměnou mu bude volný čas navíc, ale zejména komplexnější a kvalitnější výsledek. Co se týče oken, tak tam je dlouhodobý výsledek očividně prokazatelný, protože si to může každý zákazník sám ověřit – třeba jednoduchým testem, nevěří-li nám. Jedno okno ať si nechá vyleštit dle našeho způsobu (který je výrazně fyzicky náročnější, to nepopíráme, ale pro zákazníky chceme jen to nejlepší) a druhou výplň ať vyleští klasicky rozšířeným způsobem – Jedná se zejména o závěrečný krok leštění. Kdy většina domácností ale i konkurenčních profesionálních úklidových firem používá k leštění chemické přípravky (různá leštidla a spreje).

jak umýt okna i ve výšcemytí oken Praha 1 za výhodnou cenuzajišťujeme i postavební mytí okenkrásně čisté prosklenné plochy

Tím sice okna opravdu vyleští…

Tím sice okna opravdu vyleští, ale jen „na oko“ a velmi krátkodobě, protože hned vlivem povětrnostních podmínek se prokáže. Jak je tato metoda falešná – vystoupí totiž zbytky leštidla a na oknech to vytvoří nevzhledné šmouhy a mapy. My jsme si za ta léta praxe vytvořili vlastní metodu čištění, kterou jsme pojmenovali jako technologii takzvaného triku suchého leštění. Což je, jak už jsme zmiňovali, fyzicky náročnější postup. Ale za tu námahu nám to rozhodně stojí, protože věříme, že pokud si u nás zákazníci ověří. Že jim okna vydrží dlouho čistá, obrátí se na nás i příště. A to je naší největší odměnou.

Musíme však zmínit, že v poslední době zaznamenáváme stále více případů, kvůli kterým jezdíme ke klientům čistit okna, spojených s fobií z výšek a závratěmi. Zákaznice nebo zákazníci nám popisují, jaká traumata nebo fyzické nevolnosti jim způsobuje byť už jen pouhé přiblížení k oknu. Specifickým případem byla také jedna zákaznice, které se strach zhoršuje, přesto bydlí v sedmém patře panelového domu, ale okna kvůli strachu několik let neumyla, takže to zahnala až do fáze, že bylo přes okna jen stěží vidět. Proto je v takovým případech dobré se obrátit na nás Okna, mytí Brno, náš personál je profesionálně vyškolený, a pořádně vám vyčistí celá okna včetně parapetů, rámů i vnějších skleněných ploch. Takže i toto je případ, kdy se z naší klientky stala pravidelná zákaznice.

speciální úklidová firmamytí oken ve výšceprofesionální úklidová službamytí oken s horolezeckým vybavením

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *