Pravidelné návštěvy sprejerů neřeším, mám na to firmu!

175
Odstraňování graffiti Praha

Poté, co mi kamarádka řekla, že se bude kvůli práci stěhovat asi 60 km daleko, mi bylo líto, že už se nebude vídat tak často, jako když jsme bydleli na stejné ulici. Ale musím se taky přiznat, že mě částečně zalil příjemný pocit. Při pomyšlení, že už se na mě nebude moct obracet se svými trampotami, které jsem pokaždé musel řešit. Předpokládal jsem, že si v novém bydliště najde nového poskoka.

Odborné odstranění graffitiAntigraffiti ochrana

Jenomže to bylo ještě horší. Nová vzdálenost vůbec nenarušila zvyk, který měla. Totiž ten, že s řešením čehokoli jde okamžitě za mnou. Takže jsem si musel zvyknout na časté telefonáty a občasné 60 kilometrové zajížďky.

Prevence přes sprejeryOdstranění graffiti z domu

Jak odstranit graffiti

Jednou mi volala hodně brzy ráno, a to už jsem myslel, že už jí asi řeknu něco nevhodného a vykašlu se na ni. Než jsem to ale stačil udělat, stačila na mě vychrlit, že jí sprejeři posprejovali dům a ona teď neví, co s tím. Musel jsem uznat, že tady už nešlo o úplnou banalitu jako obvykle, a slíbil jsem, že něco vymyslím. Jenomže mě nic nenapadalo. V práci se mě ptali, co se mi stalo, protože jsem byl myšlenkami úplně jinde. Vysvětlil jsem jim, čím si lámu hlavu a překvapivě jsem hned dostal užitečnou radu. Pozvat firmu A Servis Lipka, s.r.o., Odstraňování graffiti Praha.

Odstraňování graffiti z fasádStop graffiti

Jak nic neřešit

Jelikož firma nejen odstraňuje graffiti, ale nanáší také antigraffitovou ochranu, ke které zdarma poskytuje kompletní servis. Tedy zajištění odstranění graffiti do 14dnů od zavolání a nanesení nové ochranné vrstvy, bylo to to nejlepší řešení. Především pro mě, protože mi zajišťovalo, že nebudu muset pokaždé za kamarádkou jezdit, stačí, aby zavolala A Servis Lipka.

Nejlevnější odstranění graffiti

A opravdu, firma mi pomohla se zbavit velké starosti. Sprejeři se sice vrátili ještě několikrát, ale vždy už jsem se o tom dozvěděl jen zpětně mezi řečí, protože jsem to nemusel být já, kdo to jel řešit.

Odstranění graffiti z garážeAGO na všechny povrchy

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *