Jak dosáhnout hygienicky čistého koberce pro miminka? Čištění koberců Brno

245
Čištění koberců Brno

Jsem maminka třítýdenního miminka. Syn se narodil předčasně a je to také naše první dítě, proto se snažím být ve všech ohledech co nejopatrnější. Nakoupila jsem si spoustu knih o výživě, správné poloze na spaní nebo třeba o nejvhodnějším prostředí pro dítě. Takto malá miminka jsou více náchylná. Snadno prý můžou chytnout nějakou infekci nebo alergii.

Kartačové čištěníRychlé čištěníSpokojený zákazník

Pro malé miminko není vhodný starý koberec

Čistý koberec

Manžela jsem proto zaúkolovala, aby pořádně vydrhl celý byt. Měla jsem o miminko strach, protože je to opravdu drobeček. Když u nás byla na návštěvě tchýně, procedila mezi zuby, že jsem příliš úzkostlivá, že za nich takové blbosti vůbec nebyly. Dítě si prostě muselo zvyknout na svět takový, jaký je. Ne aby mu někdo ustupoval a lítal kolem něho i z jiného důvodu než je nakrmení nebo vyměnění plenky. To je podle ní už rozmazlování. Já jsem jiného názoru. Doba je jiná. Mám to štěstí, že můžu s malým zůstat na mateřské, jak dlouho jen chci, protože manželův plat nám k obživě stačí. A když můžu, chci dítěti dopřát maximum. Přeci jen je to zázrak, že se nám narodilo něco tak nádherného. To jsme ještě netušili, že bude za chvíli potřeba Čištění koberců Brno.

Napohled čistý koberec neznamená koberec bez bakterií a roztočů

Koberec bez roztočůKaždopádně, abych se vrátila k věci, manžel vysál, utřel prach, vypral záclony a peřiny. Nadřel se parádně, až mi ho bylo líto, ale já jsem byla pořád nervózní. Necítila jsem pocit úplné čistoty. Malého pokládáme často na takovou dečku na koberec a má nad sebou různá cingrlátka, ale i když manžel vysál, tak jsem úzkostlivě pozorovala koberec, který už dávno nevoněl čistotou. Zkusila jsem si tedy na internetu, na webu pro maminky, dočíst nějaké tipy a rady. Maminky tam byly podobného smýšlení, co se týče úklidu. Proto jsem brala jejich názory v potaz a nakonec si i podle některé maminky rozhodla – ta radila, ať si domů zavolám profesionální úklidovou firmu.

Koberec vhodný pro dětiNakonec byla tak laskavá, že mi dala kontakt na firmu, se kterou byla sama moc spokojená – na A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Brno. Firmě jsem zavolala s tím, že nemám vyloženě špinavý koberec, ale že bych chtěla mít jistotu, že bude hygienicky čistý. Slečna na telefonu, která byla strašně milá, mě ujistila, že to není žádný problém. Jejich strojové čištění koberec vydesinfikuje a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a jedině tak je schopná koberec vyčistit jak od léty zašlapané špíny.  Navíc tato kosmetika koberec velmi provoní.

Koberec pro všechnyHloubkové čištění

Firemní strategie? Píle a dokonalost

Chemické čištěníKdyž z A SERVISU přijeli, byla jsem mile překvapená, s jakou pílí koberec kousíček po kousíčku čistili. Pracovníci mi řekli, že pro ně je to základní firemní strategie. Pokud by neodvedli dokonalý výsledek, nikdo by je už dál nedoporučil. Tudíž pro ně nějaké průměrné čištění nemá smysl. Proto jsem po jejich odchodu měla konečně pocit, že jsme v naprosto čistém bytě. Koberec byl krásně voňavý a hlavně vydesinfikovaný. Ještě jendou bych ráda poděkovala A SERVISU Čištění koberců Brno za skvěle odvedenou práci.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *