Akvária v bytě přitahují plísně

1389
Jak odstranit plíseň

Při mé jedné návštěvě u rodičů jsem nestačila žasnout. Stěna v obýváku byla pokrytá plísní. Nemohla jsem pochopit, co se stalo. Rodiče s ní nikdy neměli problém. Jediné, co se u nich změnilo, bylo to, že si pořídili 35 litrové akvárium s rybičkami. Nechtělo se mi věřit, že právě to by mohlo plísně způsobovat. Ptala jsem se rodičů, co chtějí s plísněmi udělat. Řekli mi, že neví, protože jim žádný prostředek proti plísním nepůsobil a už vyzkoušeli všechny možnosti. Jak odstranit plíseň

jak se zbavit plísní   jak zatočit s vlhkostí   co na plíseň

Radši jsem to vzala do svých rukou, řešila Jak odstranit plíseň  a zapátrala jsem na internetu a našla firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se mi líbila. Má spoustu spokojených zákazníků a vypadalo to, že její metody jsou účinné. Zavolala jsem tam k nim a dojednala si v domě rodičů schůzku s techniky.

Rodiče z toho měli obavu

Rodiče z toho měli obavu, hlavně maminka se bála, že jí pánové vyčiní za to, že to nechali zajít až tak daleko. Ale ničeho takového se bát nemusela. Pánové z A SERVISU byli naprostí profesionálové. Jediné, co je zajímalo, bylo to, jak plísně zlikvidovat. Vyptali se rodičů na jejich zvyky, na to, kdy se plíseň objevila, a co se v tu dobu v domě změnilo. Udělali si i nějaká měření a měli výsledek.

vlhkost v domě a jak na ni    odborníci na odstraňování plísně    jaké prostředky zabírají na plíseň

Původcem plísní bylo akvárium, ze kterého se denně vypařovalo velké množství vodních par. Ty kvůli nechuti rodičů k větrání neměly kudy unikat z místnosti, a tak se hromadily na stěně a kondenzovaly. Stěna byla proto nezvykle vlhká a umožňovala šíření plísní. Jak odstranit plíseň

Řešení bylo jasné. Rodiče se museli překonat a začít pořádně větrat a pokud si chtějí akvárium ponechat, bylo jim doporučeno nechat si provést LSG nátěr. Ten totiž zamezí vodním parám pronikat dovnitř do zdi. Nejprve se ale technici postarali o důkladné odstranění plísňového povlaku. Provedli to všechno perfektně, na plísně jsem od té doby u rodičů nenarazila.

vlhkost zdíplíseň a vlhkostúklidová firma

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *