Antigraffiti Hradec Králové – dokonalé řešení problému se sprejery

225
Péče o novou fasádu

Antisprejový nátěrKolik sprejerů je potřeba na to, aby majitel domu zešílel? Stačí jeden, který se bude vracet na místo činu vždycky v dobře propočítaných intervalech. Ideálně tak, aby dorazil hned po tom, co se majitel po zdlouhavém pachtění konečně zbavil graffiti a opravil omítku, která se odstraňováním graffiti poničila. Dlouho jsme se k takovým majitelům řadili i my s rodiči. Bydlíme na okraji města, ale to sprejerům v nejmenším nezabránilo náš dům vynechat.

Rodiče to psychicky hodně drtilo. Nemohli pochopit, že existují lidé, kterým dělá takové potěšení ničit majetek a úsilí druhých, a navíc, že to provádějí opakovaně. Ani já té morálce sprejerů moc nerozumím. Předpokládám, že se asi musí jednat o lidi, kteří sami nikdy nic nevytvořili a nemají žádnou činnost kromě sprejování, která by je naplňovala. Kdyby nám nečili dům, bylo by mi jich možná i líto. Ale když jsem viděla, v jakém stavu se nacházejí rodiče pokaždé, když se nám na čerstvě opravené omítce objevilo nové graffiti, neměla jsem pro sprejery ani špetku pochopení. Odstraňování graffiti Hradec Králové.

Antisprayový nátěrKde sehnat ochranu proti graffitiNa koho se obrátitJak bojovat proti čmárancům na stěnách

Odstraňování graffiti…

Jak se bránit čmárancům na zdiOdstraňování graffiti bylo navíc i finančně náročné, proto jsme se s rodiči poohlíželi po něčem. Co by znemožnilo sprejerům v další likvidaci našeho majetku. A našli jsme – firma Odstraňování graffiti Hradec Králové přišla s účinným a velice chytře vymyšleným řešením. Pracovníci firmy natřeli náš dům antigraffitovým nátěrem.

V praxi tu fungovalo takhle: firma provedla aplikaci bezbarvého nátěru, sprejeři opět přišli a nechali nám po sobě památku, my jsme vzali telefon, zavolali A SERVISU a než bys řekl švec, byli už pracovníci u nás, všechnu tu hrůzu rychle a snadno odstranili, rozloučili se s námi a my jsme ani nezaregistrovali, kdy se to všechno stihlo. Nádhera!

 

Kdo nám odstraní sprejové čmárance na našem doměOprýskání zdí před ochranným nátěrem AGOAGO na všechny povrchy

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *