Aká brána je najvhodnejšia do rodinného domu?

273
garazove brany

Garážové brány dotvárajú celkový vzhľad rodinných domov, a preto by ste si pri ich výbere nemali všímať len samotnú konštrukciu, ktorá je pochopiteľne jedným z najdôležitejších kritérií, ale taktiež farbu, materiál či samotný vzor. Základom je, aby brána ako taká ladila s vchodovými dverami i oknami, veď koniec koncov ide o taký prvok, ktorý vám pri správnom zaobchádzaní a pravidelnej údržbe vydrží pokojne aj do konca života.

Výklopné garážové brány nie sú pre všetkých!

Výklopná garážová brána je nenáročná z hľadiska manipulácie. Jednoducho sa vyklápa dovnútra garáže, no zasahuje tiež do priestoru pred garážou, čiže je nutné, aby bolo pred ňou dostatok voľného miesta. Ak sa pred domom, resp. garážou nachádza chodník, prípadne susedov dom, bohužiaľ, tento typ garážovej brány nebude pre vás vhodný. Ide o ekonomicky výhodné riešenie, ktoré je vyrobené z oceľových profilov, ktoré sú žiarivo zinkované, čím sa zabezpečuje vysoká odolnosť voči korózií.

Potrebujete ušetriť priestor? Siahnite po sekcionálnej garážovej bráne!

Sekcionálna garážová brána je najpoužívanejšia, a niet sa čomu čudovať. Pri otváraní sa brána najčastejšie zasúva pod strop garáže (niekedy sa dá aj z boku), takže zaberá minimum priestor. A prečo sa nazýva sekcionálna? Pretože je vyrobená z jednotlivých sekcií, ktoré sú zvislo umiestnené nad sebou. Ďalšou z výhod je mimoriadne tichá prevádzka, ale i to, že vďaka špeciálnym materiálom, z ktoré sú tieto brány vyrobené, neuniká z garáže teplo!

Ľubovoľné rozmery garážovej brány? Aj tak sa dá!

A čo rozmery garážových brán? Tie sú spravidla typizované, no spoločnosť Baneko s.r.o. dokáže vyrobiť a prispôsobiť bránu na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Dajte prednosť aj vy vysoko kvalitným, funkčným, cenovo výhodným a dizajnovým garážovým bránam do rodinných domov, ktoré sú vyrábané presne na mieru v ľubovoľných rozmeroch podľa vašich požiadaviek a uvidíte, že toto rozhodnutie neoľutujete!

Pre vypracovanie cenovej ponuky nás kontaktujte: http://www.baneko.sk/brany/cenova-ponuka/

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *