S oslavami jsou vždy starosti. A když si nedáte pozor, tak velké starosti.

532
skvrny po polévce

Moje babička slavila narozeniny, a jelikož už není nejmladší, vždycky jí se sestrou a s mamkou pomáháme s přípravou. Ale rozhodně to neberu jako povinnost, protože mě tyto přípravy vždycky hrozně baví a navíc naši babičku zbožňujeme. Takže bychom pro ni udělaly první poslední. Navíc toto byly ke všemu kulatiny, kde se sešlo hodně lidí. Bylo to opravdu hodně práce. Ani vitální člověk by si s tím nevěděl rady, kdyby na to byl úplně sám. čištění koberců Praha 9

Babička prvně zvažovala, že by to oslavila v hospodě. Nakonec se rozhodla pro domácí prostředí, protože má opravdu velký rodinný dům. Jenže bohužel, letos se nám úplně nedařilo. Při vaření se nám povedlo vylít na zem hovězí vývar. A znáte to sami, vývar je mastný. A ještě k tomu má babička v kuchyni hodně světlý koberec, takže ten flek byl opravdu vidět.

strojové čištěnímastné skvrnyčistý koberecdůkladné vyčištění

Snažily jsme se to vyčistit

Snažily jsme se to vyčistit, ale vůbec nám to nešlo. Rychle jsme běžely do obchodu pro čisticí prostředky na koberce, ale bohužel, to taky nemělo moc efekt. Byly jsme z toho nešťastné, protože takto jsme jí akorát přidělaly starost navíc. Ale nakonec nás napadlo, že když si s tím nevíme rady my, tak nějaká úklidová firma by si s tím určitě poradila. Sedla jsem si proto k internetu a hledala někoho, kdo má na internetu ty nejlepší reference. Chtěly jsme mít jistotu, že se jim to opravdu podaří vyčistit. Dočetla jsem se, že je dobré se vyvarovat extrakčnímu čištění, které nadělá prý více škody než užitku. Tím jsem hned eliminovala několik firem, protože jich právě hodně nabízelo tuto metodu čištění. Tato zpráva mě docela překvapovala vzhledem k tomu, kolik lidí na to nadávalo.

jak na skvrny

Po svém internetovém výzkumu…

Po svém internetovém výzkumu jsem se nakonec rozhodla pro úklidovou firmu čištění koberců Praha 9, protože měla nejlepší reference a zbytek rodiny s tím souhlasil.  Tato firma ten koberec vyčistili tak, že vypadal ještě lépe než předtím. Zmizely nejenom mastné fleky, ale celkově prokoukl, vypadal mnohem lépe, rozhodně byste na něm nepoznali, že ho mají babička s dědečkem v kuchyni několik let. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, která na koberci po čištění nezanechala jedinou skvrnu a nepoznali byste, na kterém místě předtím byla. Koberec byl všude stejný.

Zaměstnanci firmy byli velice milí a přívětiví a odvedli opravdu profesionální práci, ve kterou jsme ani nedoufali, protože jsme netušili, že jsou dnes technologie tak vepředu a zmůžou takové výsledky. Jsou sice o něco dražší než ostatní úklidové firmy, o nichž jsem se dočetla, ale odvádějí opravdu jen tu nejlepší práci. Takže určitě nelitujeme toho, že jsme do toho investovali. V tomto případě se to opravdu vyplatilo a já tak mohu tuto firmu všem jedině doporučit. čištění koberců Praha 9

skvrny na kobercisvětlý koberec a údržbajak vyčistit velké skvrnyznečištění od polévky

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *