I podlaha v dílně může zářit čistotou tak, abyste na ni byli hrdí

737
podlahy od oleje

Můj muž je kutil a já jsem za to ráda. Vždycky nám vyrobí nějakou pěknou věcičku do domu, lavičku na zahradu, opraví kolo nebo zastřihne živý plot. Můžu se na něj obrátit se vším a vím, že mi pomůže a zároveň se u toho i zabaví. Před několika lety jsme proto z garáže udělali kutilskou dílnu a auto začali parkovat pod přístřeškem. Do garáže jsme tedy přesunuli všechno nářadí, šroubováky, kladívka, motyčky, vrtačky a jiná udělátka. Manžel na to vyrobil speciální poličky, které jsou od stropu až po zem a vypadá to tam opravdu jako v kutilském ráji. Na svou dílnu je velice hrdý a má být proč. Myslím, že mu to všichni jeho kamarádi závidí. čištění podlah Praha

příjezdové cesty a čištění

Před několika týdny…

Před několika týdny se manžel rozhodl spravovat starou motorku po mém dědovi. Nejdříve ji celou rozebral, díly vyčistil a nalakoval. Motor promazal olejem, aby šlapal, jak má. Dědova stará herka najednou vypadala úplně jako výstavní kousek z muzea. A navíc se na ní konečně dalo jezdit. Už se těším, až si vyrazíme k rybníku. Vítr ve vlasech, slunce v duši. Celá tato akce měla jen jednu chybu a to byla podlaha v garáži umazaná od technického oleje. I když si manžel podlahu obložil novinami, olej přes ně prosákl a dostal se až na beton, který zamastil a nechal tam nevzhledný flek. Nešlo sice o žádnou zásadní vadu dílny, ale i tato malá vada na kráse manžela rmoutila.

Rozhodla jsem se tedy, že mu s vyčištěním pomůžu. Nejdříve jsem se pokusila skvrnu odstranit saponáty, ale bez většího účinku. Po různých jiných neúčinných tipech z internetu jsem se rozhodla zavolat profesionály. Firma A SERVIS LIPKA s.r.o. měla na internetu velký počet kladných referencí, tak jsme se je rozhodla zkusit. čištění podlah Praha

odtranění nečistot z jakéhokoliv povrchučistota na prvním místěpodlaha s leskemčištění podlah kotoučovým strojem

Už při první komunikaci…

Už při první komunikaci jsem byla velice příjemně překvapená z jejich přístupu. Nebyl tedy problém se s nimi domluvit. K nám domů dorazili už na první pohled vyškolení profesionálové, kteří nám přesně vysvětlili, jak budou postupovat. Pomocí účinného kotoučového stroje podlahu vyčistili tak, že vůbec nešlo poznat, že k nějaké nehodě s olejem došlo. Nejdříve ji čištění podlah Praha vydrhli pomocí nějaké účinné chemie a zbavili ji tak i všech jiných nečistot a mastnoty, která se v dílně usadila už dřív. Nakonec podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby zbytky chemikálií neutralizovali. To jsem moc ráda, protože bych nechtěla, aby manžel při opravování dýchal nějaké nebezpečné a zdraví škodlivé látky.

Byla jsem překvapená, že kotoučový stroj, který použili pro čištění podlah v dílně, se dá využít pro strojové čištění všech druhů podlah od dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po nadšení z vysoce kvalitně odvedené práce firmy A SERVIS totiž uvažuji, že si nechám vyčistit i dlažbu naší pergoly. Stejně jako já byl z výsledku potěšený i manžel, který vše zhodnotil svým přísným kutilským okem. Musím ještě dodat, že všichni zaměstnanci firmy jsou velice milí a vstřícní.

podlaha bez vadčisté kancelářeprofesionální tým, který odstaní veškeré skvrnyoživené plovoucí podlahy

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *