Plísně jako věčný nepřítel

1121
pomůžeme Vám s plísení v bytě Praha 10

Zdravíme ostatní bojovníky s plísní. Před dvěma lety začal náš boj, naše bydlení bylo možné lehce rozpoznat, protože jsme měli neustále zarosená okna. Situace se neustále zhoršovala, plísně se vynořovaly jedna po druhé. Téměř neustále jsme je zastříkávali různými spreji proti plísním, které ale nezabíraly. Stále jsme zkoumali jak odstranit plíseň.

jak odstranit plíseň Praha 7Byt byl cítit zatuchlinou, z plísní a jejich spor jsme se synem dostali alergii. Měli jsme neustále rýmu a dráždil nás kašel. Musel jsem s tím něco provést, poptal jsem se známých a nakonec jsem objednal A SERVIS LIPKA, s.r.o. Tato firma se specializuje na odstraňování plísní a prevenci proti nim.

Pracovníci firmy se u nás doma nejprve porozhlédli a snažili se zjistit příčinu vzniku plísní. Vysvětlili mi, že tu je nutné odstranit jako první, jinak žádná jiná opatření nebudou mít šanci. Nakonec zjistili, že je náš dům až přespříliš dobře utěsněný novými okny. Nemá kudy unikat vlhkost, proto se nám rosí okna, vlhnou stěny a vznikají na nich plísně.

Poradili mi,

 

abych pravidelně větral, tím vlhkost o něco snížím. Aby mi nenavlhaly i zdi, nabídli mi, že na ně nanesou LSG protiplísňový nátěr, ten zamezí vlhkosti pronikat do ošetřeného povrchu.

poradíme jak na plíseň Praha 10Předtím ale bylo nutné odstranit ze zdí plísně. To se provádělo na mokro po nanesení kyselé chemie. Plísně mechanicky odstranili a na zeď nanesli LSG – D dezinfekci. Měl jsem obavy, jestli bude fungovat, ale ujistili mě, že se jedná o dlouhodobě působící a velice kvalitní dezinfekci.

Zbývalo ještě odstranit volné plísňové spory z místnosti, ty by mohly za nějakou dobu zase zamořit pokoj. Vzali na ně průmyslový vysavač a poté ještě přetřeli podlahu dezinfekcí. Na stěnu pak mohli nanést LSG nátěr, který působí opravdu přesně podle popisu zaměstnanců A SERVISU, stěny už nejsou vlhké a plísně se přestaly vytvářet.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *