Konečne spoľahlivá upratovacia firma na umývanie okien a výkladov. Výškové práce Bratislava

1270
umývanie okien profesionálne Bratislava

Firma A SERVIS LIPKA s. r. o., umývanie okien Bratislava,  nám už piaty rok zaisťuje pravidelné servisné cykly umývania okien a výkladov v našich pobočkách. Sme väčšia poisťovňa a máme po celej Českej republike aj Slovensku mnoho pobočiek, takže sme hľadali firmu, ktorá zvládne pokryť takúto veľkú sieť zákaziek. Vyhlásili sme  výberové konanie, kam sa nám prihlásili tri upratovacie umývanie okien Bratislavafirmy, ktoré majú možnosti na takúto rozšírenú sieť pobočiek – umývanie okien Bratislava.  Po užšom výbere, po porovnaní cenových ponúk, možnosti upratovacích firiem a ohlasov od ostatných firiem sme jednoznačne vybrali firmu A SERVIS LIPKA.

 

Boli sme opatrní…

Boli sme opatrní, keďže sme mali už nejaké skúsenosti s upratovacími firmami hľadali sme predovšetkým firmu, ktorá to všetko zvládne. Ktorá bude na úrovni, bude robiť kvalitnú prácu a hlavne bude dodržiavať dohodnuté termíny. To bol u predchádzajúcich firiem veľký kameň úrazu. Najprv sme si firmu A SERVIS LIPKA vyskúšali tak, že sme im zadali umývanie okien a výkladov u troch našich pobočiek. Všetko dopadlo podľa našich predstáv. Okná aj výklady krásne umyli, zotreli a nakoniec okná doleštili len bavlnenou plienkou, bez použitia leštiacich prípravkou a okná sa naozaj leskli a žiarili, ako keby boli úplne nové. V danom termíne prišli včas a zamestnanci boli sympatický a svoju prácu brali naozaj zodpovedne. To nás presvedčilo  v tom, že by naša spolupráca mohla pokračovať aj naďalej.

umývanie okien vo výškach Bratislava
Teraz je to už piaty rok, čo s firmou A SERVIS LIPKA spolupracujeme a stále len samá chvála. Týmto článkom by som rád firmu odporúčal ďalej. Pokiaľ niekto stále váha na výberom upratovacej firmy, tak je tu pre neho toto odporúčanie. Veľká vďaka a sme radi, že nám robíte naše pobočky krajšími.

Žádné komentáře

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *